CARTES & IDentification 2008


W dniach od 4 do 6 listopada 2008 na terenie Parc des Expositions pod Paryżem odbędą się jedne z najważniejszych światowych targów zabezpieczeń cyfrowych i inteligentnych technologii – CARTES & IDentification 2008.

Jako że mam przyjemność uczestniczyć w tej imprezie to w przyszłym tygodniu zamieszczę co ciekawsze informacje z targów i konferencji.

Jednym z głównych tematów tegorocznej edycji targów będzie zarządzanie certyfikatami elektronicznymi. Wystawcy zaprezentują rozwiązania odpowiadające obecnym potrzebom w dziedzinie zabezpieczeń. Obecność na targach „IDentification” będzie zatem niezbędna dla zdobycia informacji o rozmaitych technologiach w zakresie ID management.

Kongres o niewątpliwie największym światowym znaczeniu, będący skondensowanym źródłem informacji i know-how. Trzydniowy kongres będzie międzynarodowym forum wymiany doświadczeń i wiedzy o nowościach. Spotkanie to, poświęcone tematyce związanej z kartami i identyfikacją, stanowić będzie najlepsze odbicie tendencji rynku i niezbędne uzupełnienie wizyt na stoiskach. Konferencje prezentujące najbardziej innowacyjne projekty, będą okazją do wymiany opinii oraz spotkań pomiędzy prelegentami-ekspertami i ponad 1700 uczestnikami kongresu oraz do omówienia najbardziej aktualnych tematów.

Reklamy

Komentarze 2

  1. I co z newsami o konferencji? kiedy będą?

  2. Już są 🙂 Będę sukcesywnie dodawał nowe wpisy o ciekawych produktach, które znalazłem na targach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: